تسلیت…

enalelah

19 دیدگاه در “تسلیت…”

 1. خبر درگذشت بانو ی فرهنگی سرکار خانم سجادی همسر برادر جناب آقای چاوید پورهادی در این ایام آنقدر ناگوار و باور ناکردنی بود که توان تسلیت گفتن را هم از ما گرفت.این مصیبت عظیم را به جناب حا ج کیوان پورهادی، جاوید عزیز و همه بازماندگان تسلیت و برای آن بانوی مکرمه علو درجات از درگاه باریتعالی مسئلت دارم.
  نادر وطنخواه تربه بر

 2. فرداچهاردهمین سالگرد درگذشت مرحوم محمدحسین نطاق بافکراست(پدرهمسراینجانب) تقاضادارم چنانچه مقدورباشدجهت شادی روحش فاتحه ای ختم نمایید خداوند همه رفتگانتان رابیامرزدو موردلطف عنایت خویش قراردهدانشاالله .

 3. انا لله و انا الیه راجعون
  با کمال تاسف با خبر شدیم همسر آقای ابوالحسن خلیلی تر به بر و مادر آقایان شاپور(ایرج)، عاصف و آرمین خلیلی( خاله ملک تربه بر یها) به جهان باقی شتافته است. فقدان این مادر مکرمه را به همسر و فرزندان آن مرحومه و همچنین به خانم فاطمه مومنی و آقا مهرداد تسلیت عرض میکنم. (مرحومه خاله خانم مومنی و آقا مهرداد میباشد)

 4. با خبر شدیم آقای بابا ضمیری، یکی از شخصیت های فرهیخته آبکنار ، دار فانی را وداع گفته و به سرای باقی عزیمت کردند ، بدینوسیله به همه دوستان و آشنایان و بویژه خانواده معزّا تسلیت عرض می کنم و برایشان صبر و بردباری آرزومندم.
  همین یک ماه پیش در حالیکه از منزل خارج می شدم ، ایشان را در آینه خودرو دیدم و تا توقف کامل ، آن مرحوم قدری دور شدند و من دوان دوان خودم را به وی رساندم و عرض کردم: سلام حاج آقا ، ایشان پاسخ سلام مرا به گرمی دادند و پس از کمی تمرکز مرا به اسم کوچک مورد خطاب قرار دادند و بعد از روبوسی و احوالپرسی ، نسبت به پدر و مادر من اظهار لطف کردند و من تا مدتی بابت این دیدار شارژ بودم ، اما حافظه آن مرحوم تعجب بر انگیز بود که چطور پس از ۴۰ سال مرا به جا آوردند.
  خدایش بیامرزد ، روحش شاد

 5. با نهایت تاسف و تاثر خبر ناگوار وفات عاشق و مرید ابا عبدالله واصل گردید.جناب ضمیری بزرگ هر ساله در هر عاشورا با نوای حسین وای خویش بذر ارادت به اهل بیت را در میان شیعیان اهل بیت عصمت و طهارت صادقانه و عاشقانه می افشاند.مسلما”اکنون در بهشت برین و در جوار مراد خویش حضرت امام حسین(ع)و حضرت ابوالفضل(ع)محشوراست.روحش شاد و یادش گرامی باد.آمین یا رب العالمین.خانواده هخامنشی.

 6. جناب آقای تورج رحیمی

  در گذشت پدر بزرگوارتان را به شما وخانواده محترمتان تسلیت گفته وبرای آنمرحوم غفران الهی مسئلت دارم.

  بهروز احمد تژاد -اردشیر شکوفه

 7. دوست عزیزم آقای بهرام رستاک،

  در گذشت پدر بزرگوارتان را به شما و تک تک اعضای خانواده تسلیت عرض می کنم ، از خداوند برای آن مرحوم طلب مغفرت و برای بازماندگان صبر و بردباری آرزومندم. خود را در سوگ شما شریک می دانم.
  با احترام – طاهری

 8. جناب آقای مسعود بلوکی و سرکار خانم آزیتا پورهادی
  ضایعه در گذشت ناگهانی بانو سودابه حسنی را به شما و خانواده های حسنی و پورهادی تسلیت عرض می کنم و برای بازماندگان سلامتی و صبر و بردباری از درگاه خداوند مسئلت دارم – طاهری

 9. با سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت سایت آبکنار ما جناب آقای طاهری بزرگوار
  از لطف و همدردی شما دوست عزیز سپاسگزارم خداوند به شما و خانواده محترمتان سلامتی و طول عمر عطا بفرماید .

 10. سلام
  آقای شاکری مارا درغم خودشریک بدانید وفوت پدرگرامیتان رابه شما وخانواده محترمتان تسلیت میگوییم .وبرای آن بزرگوارطلب آمرزش مینماییم روحش شاد

 11. مطلع شدیم آقای کاظم احمد نژاد ، خوشنویس پیشکسوت آبکناری در اثر عارضه قلبی جان به جان آفرین تسلیم کرد.
  بدینوسیله ضایعه درگذشت آن استاد هنرمند را به اهالی آبکنار و بازماندگان آن مرحوم ، بویژه همسر و فرزندان ایشان ، بالاخص آقای دکتر مهران احمد نژاد آبکنار تسلیت عرض می کنیم و سلامتی آنان را مسئلت می نماییم.

 12. بمناسبت درگذشت استاد معلم " قربان نژاد "

  معلم جاوید

  …………………

  تبسمهای زیر لبهایش

  بلندی قد د ش

  لبخندهای به هر بهانه اش

         بر کج خلقی های زمان

  تناسب داشت !

  قدمهای محکمش

  احتیاط مداومش

  سکوتش

  نگاهش

  و نهیب مستمر او بر زندگی

  احترام داشت

  همه وجودش احترام داشت !

  غمهای تما م دنیا در دلش کمانه کرده بود !

  دنیای بد 

  بد کده

  بی افسار !

  او یک معلم بود

  مهربانی درس میداد.

                                     یادش همیشگی , گرامی باد

                                                                         94/11/03

 13.  سلام و درود و تسلیت

   شعری با عنوان معلم جاوید بمناسبت در گذشت استاد معلم " قربان نژاد  "ارسال کردم که پیام تکراری آمد و عاقبت نتوانستم بفرستم لطفا در وبلاگ کوتام ملاحظه بفرمایید .

  با احترام جبار لوری آبکنار

 14. از شنیدن خبر فوت امین فخری بسیار متاثر شدم بنده این واقعه دردناک رو خدمت شما وخانواده محترم تسلیت عرض می کنم واز درگاه خداوند متعال برای جنابعالی صبر مسالت دارم مارو هم در غم عزیز از دست رفته تان شریک بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب فرهنگی خطه زیبای آبکنار

error: Content is protected !!