آقای کریم شعبانی در آبکنار

Karim

عصر امروز سه شنبه ۲۷ مرداد ، آقای کریم شعبانی ، یکی از کاندیداهای احتمالی نمایندگی مجلس شورای اسلامی به اتفاق دوستان خود در آبکنار حضور یافتند و با جمعی از مردم آبکنار به گفتگو پرداختند.

آقای کریم شعبانی که توسط آقای بهمن صالح نیا همراهی می شد ، یک بار دیگر بر ضرورت تبدیل آبکنار به شهر تأکید کردند.

در این دیدار که آقای سید جعفر آتشی نیز حضور داشتند ، مقرر شد آقای شعبانی هر چه سریعتر پاسخ سوالات گروه موبایلی "پیشگامان آبکنار" را جهت انتشار ، ارسال کنند.

در پایان ایشان مطلع شدند که با تجمع از سراسر ایران ، جمعیت رای دهنده آبکناری حداقل به ۵۰۰۰ نفر خواهد رسید

5 دیدگاه در “آقای کریم شعبانی در آبکنار”

 1. با سلام و احترام خدمت مدیر محترم سایت آبکنار ما ؛جناب طاهری عزیز اگر اشتباه نکرده باشم بیش از۱۵ روز پیش سوالاتی در گروه تلگرام پیشگامان آبکنار مطرح شد قرار بود آقای شعبانی سریعا به دوستان پاسخ دهند که هنوز از پاسخ خبری نیست احتمالا پاسخی برای سوالات مطرح شده ندارند، مطمئن باشید ایشان خدایی نکرده وارد مجلس هم بشوند با موکلین خود همینطور پاسخ خواهند داد!!!!!!!!!!

 2. سلام به مدیریت محترم سایت
  بازدید سر زده و بدون هماهنگی چه معنی داره! ایشان به جای اینکه نظرات ما بگیرند و در دوران مبارزات انتخابات از آنها استفاده (سو استفاده) کنند بهتر است با هماهنگی و برگزاری جلسات مختلف با آبکناری ها ، اهداف و برنامه های خود را تبیین کنند ،آبکنار به اندازه کافی زمان از دست داده که دیگر فرصتی برای سعی و خطا ندارد .
  جناب شعبانی واضح بگویم اگه برنامه ای برای ارائه ندارید همانطوریکه قبلا گفته وقت خود را در آبکنار تلف می کنید !
  یا حق و به امید سربلندی شهر آبکنار

 3. سلام بر همه دوستان و تشکر برای اطلاع رسانی
  بازدید سرزده از آبکنار را می توان از جنبه های مختلف بررسی کرد اما در هر صورت آن را به فال نیک میگیریم .
  جناب آقای کریم شعبانی کماکان منتظر جواب سوالهایمان که در جلسه مجازی مطرح شد هستیم و تا جواب آن سوالها را از شما نشنویم وارد فاز دوم نخواهیم شد … آبکنار تشریف می آورید قدمتان به روی چشم اما در نظر داشته باشید انتخابات امسال حتما با سنوات گذشته متفاوت خواهد بود ما آبکناریهای سراسر ایران ازآبکنار گرفته تا انزلی و رشت و تهران و بندرعباس و بوشهر و …. قرار است برای احقاق حقوقمان درکنار همدیگر قرار بگیریم از شما هم خواهش می کنیم شعارهای نخ نمای دوره های گذشته را فراموش کنید . آینده روشن از مسیر صداقت خواهد گذشت .
  در گزارش دیدم استاد بهمن خان صالح نیا به همراه جناب آقای شعبانی مهمان آبکنار بودند چقدر خوب بود مسوولین وقت باشگاه اتحاد ازاین فرصتها استفاده کنند و ایشان را دعوت کنند تا بازدیدی از امکانات باشگاه اتحاد داشته باشد حضور این بزرگ مرد میتواند انگیزه مضاف برای نونهالان و نوجوانان باشگاه اتحاد باشد.
  به امید آبکناری آباد و سربلند

 4. سلام به همه دوستداران ابکنار بند دیروز طی تماس اقای فاضل پور نصیر واقای طهمورث بخشی از حضور جناب شعبانی وتیم همراه ایشان در در نا باخبر شدم ومن هم اتفاقی در حال رفتن به درنا بود م خودم را به دوستان وجناب اقای شعبانی رساندم جناب اقای بخشی جهت معرفی شعبانی وتیم همراه شان به بند ه داشت معرفی می کرد که به ایشان گفتم کاملا با اقای شعبانی اشنایی دارم وامدم تا جواب دوهفته پیش خودم ودوستان خود در گروه پیشگامان را ازایشان بگیرم وپیکیر جواب سوالهای دوستان شدم وایشان قول دادند دریک جلسه حضوری در خدمتتان هستم .حال سوالم از تما م عزیزانی که کاندیدای نمایندگی دور اینده مجلس هستند باید بگویم این دور پیشگامان ابکنار با حضوری پررنگ در انتخابات وبا ساماندهی کل موجودیت ابکناری های مقیم در انزلی وتهران وبندرعباس جهت گرفتن حق پنجاه ساله خود که همان شهر شدن ان می باشد خواهندامد وحداقل بیش از پنج هزار نفر واجد شرایط رای در پای صندوق از کسی حمایت خواهند که در مقابل گرو گذاشتن شرف خود در جهت تلاش وپیگیری شهرشدن ابکنار باان هم سو خواهند شد مخصوصا انانی که دنبال خریدارا هستند بداند ما پیشگامان ابکنار میدان را بر انان تنگ خواهیم کرد ونخواهیم گذاشت کسی کوچکتریت اشتباهی را مرتکب شود به امید انروزی که دنبال کسی باشیم که با ما باشد در جهت حق قانونی ما قدم بردارد وجفای که دیگران به ان داشته اند را به مابرگرداند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *