شهر آبکنار در موبایل همشهریان

در اولین روزهایی که ایدۀ شهر شدن آبکنار مجددا" مطرح شد ، هیچکس تصور نمی کرد که این موضوع با این سرعت همه گیر شود و امروز علاوه بر آبکناری های مقیم و مهاجر ، تمام مسئولین مرتبط ،  از این مطالبۀ همیشه زنده مطلع هستند و می رود که بعنوان یک سوژه خاص مورد توجه کاندیداهای مجلس قرار گیرد.

Messengers

با گسترش فضای مجازی در سال های اخیر ، بویژه رشد و نفوذ خارق العادۀ شبکه های موبایلی و تشکیل گروه های دوستی و محلی ، موضوع شهر شدن آبکنار در سطح وسیع تر و با شتاب بیشتری در جامعه گسترش پیدا کرد و الحق والانصاف در رشد کمّی آن تأثیر بسزایی داشته است.

به عبارت بهتر ، جذابیت ، کاربرد آسان ، پایان فعالیت بدون شناسنامه و در دسترس بودن این ابزارها ، توانست خدمات ارزنده ای به موضوع شهر شدن آبکنار بکند اما شیفتگی کاربران شبکه های موبایلی ، این مزیت ها را تبدیل به ضد خود کرده و موجب غفلت در عمق بخشیدن به موضوع شده است به گونه ای که اعضای گروه های موبایلی مایل نیستند از لاکی که در آن فرو رفته اند خارج شده و با جامعه در تماس باشند.

3 دیدگاه در “شهر آبکنار در موبایل همشهریان”

 1. با سلام
  ایده شهر شدن آبکنار دستمایه خوبی خواهد بود برای مانور دادن حضرات کاندیدای مجلس و صد البته دعاگوی ایده پردازان آن خواهند بود!!!

 2. نادر جان سلام
  خوشحالم که یک بار دیگر اسم و پیام جنابعالی را در اینجا زیارت می کنم.
  کاملا” حق با شماست ، کاندیداها سخت به تکاپو افتاده اند که آرای منطقه آبکنار را بدست آوردند ، خدا کند به این واقع بینی هم رسیده باشند که روش ها و سوژه های کهنه برای این دوره جوابگو نیستند.
  ایده شهر شدن آبکنار سال ها پیش متولد شد ، رشد پیدا کرد و هم اینک به بلوغ کامل رسیده و تبدیل به یک خواسته عمومی و عمیق شده است و انشاءالله کاندیداهای محترم به این باور رسیده باشند که مردم به وعده های بدون پشتوانه توجه نخواهند کرد.

 3. جناب آقای نادر وطن خواه عزیز سلام،من نقطه نظرات شما را در این سایت وزین ودوستانه میخوانم وبسیار به وجد می آیم ایمیل شما را نداشتم که به شما خصوصی عرض کنم ولی حالا عمومی میگوییم :دوست وبرادر عزیز،نظرات شما فوووق العاده است ومن همیشه از خواندن آنها لذت وافر می برم وبرخودم میبالم که هم شهریان چون شما دارم مخصوصا مخصوصا اون پیشنهاد چندین ماده ای شما در مورد آبکنار،با احترام به همه اساتید،دوستان وبزرگانی که اظهار نظر میکنند من همیشه دنبال نظرات وپیاماهای شما هستم، وخالصانه بنده را وادار به تحسین خود کردید،هرجا که هستید،صحیح وسالم وتندرست باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *