بایگانی دسته: شورا ، دهیار و آبکنار ما

پیگیری وضعیت کتابخانۀ آبکنار

با خبر شدیم در حادثۀ برف پارسال ، تعداد زیادی از کتب کتابخانۀ آبکنار آسیب دیده و از بین رفته اند ، لذا از تمام ادب دوستان و علاقمندان به کتاب و کتابخوانی درخواست می شود برای غنی تر کردن این کانون فرهنگی ، اقدام به اهدای کتاب کنند.
ضمنا” مدرسۀ شهید دهقان آبکنار بعنوان کتابخانۀ موقت پذیرای علاقمندان است و در حال حاضر دو کلاس درس برای نگهداری کتاب ها و یک کلاس به عنوان سالن مطالعه اختصاص داده شده است.

—————————————————————————————————–

آقای ساسان خجسته،
دهیار محترم آبکنار

به گزارش سایت انزلی کلاب ، آقای مسعود اخوان ماسوله ، رئیس ادارۀ کتابخانه های عمومی انزلی در جلسه ای با حضور اعضای شورا و دهیاران روستاهای بخش مرکزی منجمله آبکنار ، خبر از افتتاح قریب الوقوع کتابخانه در سه روستا داده اند.download
بدیهی است موضوع افتتاح شامل حال کتابخانه آبکنار نمی شود ،  در همین خصوص تقاضا می کنیم آخرین وضعیت ، نکات مورد بحث و تصمیمات احتمالی در جلسه با آقای اخوان و همچنین برنامه آینده خود  را  جهت اطلاع شهروندان آبکناری تشریح فرمایید.

ادامه خواندن پیگیری وضعیت کتابخانۀ آبکنار

شورا ، دهیار و آبکنار ما

شورا ، دهیار و آبکنار ما

با عنایت به ضرورت ارتباط شورای اسلامی  ، دهیار و مردم آبکنار ، از امروز ۹۳/۰۹/۳۰ این فضا برای طرح سؤال و ارائۀ پیشنهاد و ایده های سازنده گشایش می یابد و امید است دریچه ای باشد برای تعامل بیشتر در جهت رفع معضلات و انشاءالله پیشرفت آبکنار.

 

ادامه خواندن شورا ، دهیار و آبکنار ما

بودجۀ تکمیلی کتابخانۀ آبکنار

 فرماندار محترم انزلی جناب آقای روحانی فر ، سلام

علیرغم گذشت ماه ها از برف سهمگین زمستان ۹۲ ، هنوز هیچ اقدامی برای التیام زخم های برجای مانده بر پیکر بزرگترین روستای ایران صورت نگرفته است.

تنها کتابخانۀ آبکنار که قرار بود جوانان ما را از تیر رس آسیب های اجتماعی دور کند ، بکلی ویران شد و سقف بهزیستی آبکنار نیز دچار خسارت جدی گردید و هم اکنون با پوششی از نایلون و سنگ در برابر باران محافظت می شود و ریزش کامل آن در زمستان امسال و خسارات جانی محتمل است.81028187-5474614

شنیده های ما از طریق اعضای شورای اسلامی آبکنار حاکی است که بنا به اظهار آقای بادروح سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان مبلغ ۷۸ میلیون تومان بودجه برای مرمت کتابخانه ها منجمله برای تکمیل کتابخانه آبکنار ، در اختیار فرمانداری انزلی قرار گرفته است.

ادامه خواندن بودجۀ تکمیلی کتابخانۀ آبکنار